نقد و بررسی Valiant Hearts – The Great War|اخباربازي ها

نقد و بررسی Valiant Hearts – The Great War

Bazitalk _ (1)

Valiant Hearts – The Great War نام آشنایی برای علاقمندان به بازی نیست، اما ما به شما این اطمینان را می دهیم پس از اینکه فقط ۱۵ دقیقه این بازی را انجام دهید، متوجه می شوید Valiant Hearts یکی از به یاد ماندنی ترین نام های بازی برای شما خواهد بود، شاید ماه ها یا سال ها بود که یک بازی نتوانسته بود اینگونه عمیق بر روی ما تاثیر بگذارد، و در آخر هم بازی Valiant Hearts بود که دوباره لذت واقعی یک بازی ماجراجویی را به ما هدیه کرد. با نقد و بررسی این بازی خوش ساخت ما را همراهی نمایید

داستان (۱۰\۱۰)

Bazitalk _ (12)

روایتی زیبا از دو عاشق جدا مانده، سرنوشت های در هم گره خورده و تلاش برای زنده ماندن. تیم سازنده Valiant Hearts با استفاده از نامه های ارسال شده طی جنگ جهانی اول، مدال ها، نوشته های به جا مانده و … داستانی خیالی را با مایه حوادث واقعی در هم آمیختند که می شود گفت یکی از تاثیر گزار ترین داستان های صنعت بازی است. در بازی شما با ۴ شخصیت اصلی آشنا خواهید شد: امیل فرانسوی، کارل (داماد آلمانی امیل)، آن (پرستار بلژیکی)، فردی (سرباز آمریکایی) ، هر کدام از این شخصیت ها، هدفی جدا دارند که طی مراحل بازی اهداف و سرونوشتشان به طرز زیبایی به هم گره خواهد خورد و هر ۴ برای زنده ماندن و دور شدن از بلای خانمان سوز جنگ تلاش می کنند.

Bazitalk _ (3)

در طول خط داستانی Valiant Hearts همچنین شما با رشادت ها و دلاوری های سربازان طی جنگ جهانی اول آشنا می شوید که به زیبایی داستان می افزاید.

گرافیک و صداگذاری (۱۰\۱۰)

Bazitalk _ (10)

گرافیک بازی دقیقا مثل آن است که شما در حال بازی کردن در یک کتاب فکاهی مصور (Comic Book) هستید. گرافییک کارتونی و جذاب بازی به همراه صداگذاری بی نقص که گاها با موسیقی های حماسی جذابیت بازی را دوچندان می کند، شما را به عمق داستان بازی می برند تا جایی که متوجه گذر زمان نشوید.

Bazitalk _ (11)

محیط بازی Valiant Hearts همانند یک کتاب یا نقاشی چند لایه است، به عبارت دیگر همانند نقاشی ها، سازندگان برای نشان دادن ابعاد از پرسپکتیو استفاده کرده اند.ممکن است فکر کنید چطور ممکن است همچین طراحی امتیاز ۱۰ را گرفته باشد؟ ما هم همین گونه فکر می کردیم! اما زمانی که در حال تست و بررسی بازی بودیم و بیشتر به گیم پلی و … بازی توجه داشتیم همکارانی که مانیتور مارا می دیدند، صرفا از نظر گرافیکی مجذوب بازی می شدند و به دنبال تهیه آن می رفتند.

Bazitalk _ (16)

گیم پلی و فنی (۱۰\۱۰)

Bazitalk _ (19)

Valiant Hearts یک بازی ماجراجویی همراه با پازل و معما های زیبا و فراوان است، شما در طول بازی کنترل یکی از ۴ شخصیت بازی را به دست خواهید گرفت و در مواقعی هم سگی که اویل بازی نجات داده اید به شما کمک خواهد کرد. هر کدام از شخصیت های بازی دارای قابلیت ها و توانایی های منحصر به فردی هستند، برای مثال Freddie آمریکایی، قوی و توانمند است، امیل فرانسویمی تواند زمین را حفر کند، آن که پرستار است به مداوای زخمی ها می پردازد و داماد امیل یا همان کارلمی تواند تغییر هویت دهد.

Bazitalk _ (21)

در کل یک گیم پلی بی نقص و لذت بخش را تجربه خواهید نمود همچنین از نظر فنی بازی بسیار روان و بدون نقص اجرا می شود و به همین خاطر ما امتیاز ۱۰ را به این قسمت می دهیم.

نتیجه گیری (۱۰\۱۰)

Bazitalk _ (25)

Valiant Hearts یک بازی جذاب، خوش ساخت و با داستانی عنی و تاثیر گذار است، که می تواتند باری چند ساعت شما را به عمق خود برده و سرگرمتان کند تا خستگی یک روز پرکار یا امتحانات سخت از تنتان بیرون برود. اگر شما طرفدار بازی هایی مثل Call of Duty هستید انجام این بازی به شما پیشنهاد نمی شود اما اگر یک بازی دوست، و بازیکن اصیل هستید، اگر یک علاقه به تاریخ دارید، اگر علاقه به هنر دارید و یا اگر از داستان های عاشقانه خوشتان می آید این بازی به یاد ماندنی را از دست ندهید

دیدگاه خود را بنویسید