نگاهی به کاراکترهای زن در بازی های E3 2015|اخبار تراوین

نگاهی به کاراکترهای زن در بازی های E3 2015

[signoff icon=”icon-bookmark”]در E3 2015 ما شاهد حضور قابل توجهی از شرکت کنندگان زن در این نمایشگاه بودیم. همچنین این اواخر ایجاد قهرمانان زن و کاراکترهای رول اول در بازی بسیار چشم گیر است. در این پست می خواهیم برای شما ویدئو هایی از قهرمانان زن در E3 2015 منتشر کنیم.[/signoff]

در این پست برای شما قهرمانان زنی که در در نمایشگاه E3 به نمایش در آمدند را گلچین نمودیم. در برخی از این بازی ها بازیکن امکان انتخاب  هر دو جنسیت را دارد. از این بازی ها می توان به Call of Duty: Black Ops III،Fallout 4و  Mass Effect: Andromeda اشاره نمود.

[label variation=”label-info”]Faith در Mirro’s Edge Catalyst[/label]

BaziTalk_Woman In Game_IMG (1)

او در واقع شخصیت دختر Mirror’s Edge Catalyst است. جالب است بدانید Dice یعنی سازنده ی بازی ، او را در بازی بسیار قدرتمند ساخته است. یعنی قدرت او به حدی است که نیازی به استفاده از اسلحه ندارد! در این ورژن از بازی Faith با توانایی هایش مبارزه می کند و روش های خودش را دارد.

[label variation=”label-info”]Emily Kaldwin در Dishonored 2[/label]

BaziTalk_Woman In Game_IMG (3)

دختری که در بازی Dishonored 2 ایفای نقش می کند، فرزند Corvo Attano و ملکه یک جزیره در انگلستان است. او یک شخصیت قابل بازی در Dishonored 2 است که در کنار پدر خود ایفای نقش می کند. انتخاب او نه تنها یک دیدگاه منحصر به فرد به بازیکن می دهد، بلکه او دارای مجموعه ای قدرت های جدید است که جدا از پدرش Corvo می باشد.

[label variation=”label-info”]Aloy در Horizon: Zero Dawn[/label]

BaziTalk_Woman In Game_IMG (5)

یک دختر بی دفاع در بازی Horizon: Zero Dawn که تنها با یک کمان با دایناسورها  و موجودات آهنی در حال جنگیدن است. اما این موضوع جزء زندگی روزمره ی او است. ما قبلا هم دیدیم که او رباتها را با سعی ، هنر ، چابکی و مکر طعمه ی خود را شکار می کند. این شخصیت به ورژن قبلی بازی تعلق دارد و دارای قبلیه ی پیشرفته ای است.

[label variation=”label-info”]Lara Croft در Rise of the Tomb Raider[/label]

BaziTalk_Woman In Game_IMG (7)

Lara Croft با تلاش های مکرر خود، یک بازمانده با اراده ای قوی از بازی ریبوت شده ی Tomb Raider در سال ۲۰۱۳ است. وقتی داستان اصلی به پایان رسید، او تنها بازمانده ای بود که زنده ماند. او در یخ و برف های سرد کوهستان برای زنده ماندن خود تلاش می کند. البته در این راه به مشکلات زیادی بر می خورد که شما باید بتوانید توانایی های او را به کنترل خود در آورید.

[label variation=”label-info”]Jewel در ReCore[/label]

BaziTalk_Woman In Game_IMG (6)

یک بازی از سازندگان MegaMan و Metroid Prime که در E3 2015 معرفی شد. Jewel شخصیت اصلی بازی Recore است و همراه سگ ربات خود مراحل را طی می کند. او در حال کمک به بشریت در سیاره ای است که برای بازی طراحی شده . او باید این سیاره را کشف و صندوقچه های زیر زمینی را تا هنگام بازیابی Core ربات پیدا کند و بتواند همراهان جدید برای خود داشته باشد.

[label variation=”label-info”]Evie Frye in Assassin’s Creed Syndicate[/label]

BaziTalk_Woman In Game_IMG (2)

Evie Frye که در واقع دوقلوی Jacob Frye هست، در Assassin’s Creed Syndicate معرفی شده است. اما تا E3 2015 هیچ خبری از آن نبود. برخلاف برادر خروس جنگی ? او یعنی Jacob ، تمرکز Evie بیشتر بر روی مخفی کاری است. ماموریت های او بیشتر در حالت جنگ خیابانی صورت میگیرد.

[label variation=”label-info”]Senua در Hellblade[/label]

BaziTalk_Woman In Game_IMG (4)

Ninja Theory توسعه دهنده ی بازی در حال بررسی سلامت روانی از طریق  Senua می باشد. او شخصیت اصلی بازی Hellblade است. شما اعماق ذهن Senua را  کشف خواهید کرد. این مسائل در واقع نشانه ای از مسائل ذهنی ما در جهان است. این موارد از طزیق صدایی است که در سر او شنیده می شود. این افکار به پیشرفت بازی کمک خواهد کرد.

دیدگاه خود را بنویسید